Hak-İş Sendikası Zonguldak İl Başkanı Sn. Nihat ORUÇ ile birlikte görüşmeler sonrası toplu iş sözleşmesi karara bağlanmıştır. 22 Ocak 2024, 15:28
![](tema/genel/uploads/haberler/417379517_10161316686994662_5054609060864990156_n.jpg)
Bu toplu sözleşme sürecinde gösterdikleri hassasiyet dolayısıyla sendika yetkililerine ve bugüne kadar birlikte mesai harcadığımız çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, birlik içerisinde kazasız belasız çalışma hayatı diliyorum.
Hak-İş Sendikası Zonguldak İl Başkanı Sn. Nihat ORUÇ ile birlikte görüşmeler sonrası toplu iş sözleşmesi karara bağlanmıştır. Bu toplu sözleşme sürecinde gösterdikleri hassasiyet dolayısıyla sendika yetkililerine ve bugüne kadar birlikte mesai harcadığımız çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, birlik içerisinde kazasız belasız çalışma hayatı diliyorum.
DIĞER HABERLER
-
22-25 TEMMUZ PROGRAM DAHİLİNDE İLAÇLAMA YAPILACAK MAHALLELERİMİZ
22 Temmuz 2024, 10:32 -
18-21 TEMMUZ PROGRAM DAHİLİNDE İLAÇLAMA YAPILACAK MAHALLELERİMİZ
19 Temmuz 2024, 10:32 -
Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hakan Yüksel ve Kilimli Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcımız Sayın Çetin Demir ile birlikte Kilimli Belediye Spor Voleybol Yaz Okulu açılış törenine katılım sağladık.
19 Temmuz 2024, 10:30 -
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizce Belediye Sitesi Mahallesi Kardelen sokakta tehlike arz eden ağaçların budanması ve kesimi çalışmaları gerçekleştirildi. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımıza işlerinde kolaylıklar dileriz.
11 Temmuz 2024, 10:33 -
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizce Belediye Sitesi Mahallesi Kardelen sokakta tehlike arz eden ağaçların budanması ve kesimi çalışmaları gerçekleştirildi. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımıza işlerinde kolaylıklar dileriz.
08 Temmuz 2024, 10:32 -
07 Temmuz 2024, 10:32
-
Program dahilinde ilaçlama yapılacak mahallelerimiz.
07 Temmuz 2024, 10:31 -
Mücadeleniz çok güzeldi, teşekkürler #BizimÇocuklar. Sizinle gurur duyuyoruz.
07 Temmuz 2024, 10:30 -
Kilimli Belediyesi Halk Otobüsleri hafta sonu, ( 6 Temmuz Cumartesi- 7 Temmuz Pazar) araç hareket saatlerimiz.
05 Temmuz 2024, 15:24 -
Belediye Başkan Vekilimiz Yüksel DURDU başkanlığında, Belediye Meclisimizin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı gerçekleşti. Alınan kararların Kilimlimize hayırlı olmasını diliyoruz.
03 Temmuz 2024, 10:17