Kaymakamımız, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Belde Belediye Başkanlarımız ve ilçe protokolümüz ile birlikte, 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yıl sonu sergisine katıldık.
Programda emeği geçen değerli Halk Eğitim Müdürlüğümüze, kıymetli öğretmenlerimize ve sevgili kursiyerlerimize teşekkür ediyorum.
Emeklerine, ellerine sağlık
DIĞER HABERLER
-
22-25 TEMMUZ PROGRAM DAHİLİNDE İLAÇLAMA YAPILACAK MAHALLELERİMİZ
22 Temmuz 2024, 10:32
-
18-21 TEMMUZ PROGRAM DAHİLİNDE İLAÇLAMA YAPILACAK MAHALLELERİMİZ
19 Temmuz 2024, 10:32
-
Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hakan Yüksel ve Kilimli Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcımız Sayın Çetin Demir ile birlikte Kilimli Belediye Spor Voleybol Yaz Okulu açılış törenine katılım sağladık.
19 Temmuz 2024, 10:30
-
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizce Belediye Sitesi Mahallesi Kardelen sokakta tehlike arz eden ağaçların budanması ve kesimi çalışmaları gerçekleştirildi. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımıza işlerinde kolaylıklar dileriz.
11 Temmuz 2024, 10:33
-
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizce Belediye Sitesi Mahallesi Kardelen sokakta tehlike arz eden ağaçların budanması ve kesimi çalışmaları gerçekleştirildi. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımıza işlerinde kolaylıklar dileriz.
08 Temmuz 2024, 10:32
-
07 Temmuz 2024, 10:32
-
Program dahilinde ilaçlama yapılacak mahallelerimiz.
07 Temmuz 2024, 10:31
-
Mücadeleniz çok güzeldi, teşekkürler #BizimÇocuklar. Sizinle gurur duyuyoruz.
07 Temmuz 2024, 10:30
-
Kilimli Belediyesi Halk Otobüsleri hafta sonu, ( 6 Temmuz Cumartesi- 7 Temmuz Pazar) araç hareket saatlerimiz.
05 Temmuz 2024, 15:24
-
Belediye Başkan Vekilimiz Yüksel DURDU başkanlığında, Belediye Meclisimizin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı gerçekleşti. Alınan kararların Kilimlimize hayırlı olmasını diliyoruz.
03 Temmuz 2024, 10:17